Burza

Dobrý den,

blíží se jaro a my opět zdravíme všechny příznivce dětské burzy při MŠ Vodnická!

Úvodem bychom Vás rády informovaly, že letošní podzimní, v pořadí patnáctá burza, vynesla školce na další proměny zahrady krásnou částku 19 000 korun českých. Věříme, že jarní šestnáctá burza bude rovněž „šťastná“ :o).

Na jarně/letní burzu rádi přivítáme nové posily pro organizaci burzy smile …pokud se k nám přidáte, budu ráda. Ozvěte se a můžeme detailně probrat, co to obnáší.

Od letošní jarně/letní burzy už nebudeme vydělané peníze dávat na úpravu ZAhraDY. Na malby je peněz dostatek. Nyní se zaměříme na zvýšení bezpečnosti mateřské školky. Stávající interkom u vstupních dveří bychom rádi nahradili interkomem s kamerou a ve třídách a dalších potřebných místech telefonem s obrazovkou. Je dobré vědět, kdo chce do školky vstoupit.

Tímto Vám všem, kteří se burzy vytrvale účastníte a pomáháte tak dobré věci, opakovaně a upřímně děkujeme!

Srdečně Vás zveme k účasti na jarně/letní burze 2019.

Termín:  8. 3. – 9. 3. 2019

Příjem zboží bude probíhat stejně, jak tomu bylo v předchozích ročnících v prostorách MŠ Vodnická. Následný prodej se uskuteční ve společenském sále Domu služeb, výdej pak v sále/v MŠ.

Příjem zboží - MŠ

Středa                  6. 3. 2019 (14-17 h)

Čtvrtek                7. 3. 2019 (8-10 h a 14-17 h)

Prodej zboží – sál

Pátek                   8. 3. 2019 (8-18 h)

Sobota                 9. 3. 2019 (9-12 h)

Výdej neprodaného zboží

Neděle                 10. 3. 2019 (17-18 h) sál

Pondělí                11. 3. 2019 (8-9 h) MŠ

V sobotu bude znovu pro Vás všechny, kteří nás navštívíte, k dispozici zahrada MŠ Vodnická. Tak nezapomeňte své ratolesti doma a přijďte…Těšíme se na Vás.

Věnujte prosím pozornost rozšířeným instrukcím:

Všem prodejcům z minulého ročníku burzy nabízíme ponechání pořadového číslaprodejce. Tím Vám usnadníme práci při označování a evidenci zboží, které dáváte opakovaně do komise. Prosíme ale o potvrzení, že se aktuální burzy jako prodávající zúčastníte. Nahlaste své požadované číslo prodejce. Pokud své číslo již nevíte, bude Vám sděleno, nebo přiděleno nové. Platné pořadové číslo je pouze číslo potvrzené! V případě zdvojeného čísla platí číslo toho prodávajícího, který má dané pořadové číslo akceptované organizátorem!

Nově bude letos omezený počet prodejců a celkový počet položek!!!

• Limit je 60 prodejců
  • Maximálně bude přijato do komise 60 kusů položek

Zdůvodnění:

• Registrováno bylo 78 prodávajících.
  • Zboží do prodeje přineslo 73 prodávajících.
  • Rukama nám prošlo 3981 kusů oblečení, bot, sportovních potřeb, hraček atd.

… toto množství bylo nad kapacity prostor a naštěstí nám umožnilo počasí využívat i terasu!

Prosíme nepodceňujte viz. výše, vzhledem k vysokým číslům prodejců je 2 burzy neaktivní číslo prodejce postoupeno někomu jinému…!

Prosíme o řádné vyplnění evidenčních tabulek (k dispozici i v excelu pro elektronické vyplnění).

Jako první číslo uvádějte vždy číslo prodejce, nikoliv číslo prodávané věci! Obrácené pořadí velmi komplikuje zpětné kompletování pro výdej. Na každý řádek zapisujte jednotlivé položky, nikoliv např. x kusů po 30ti Kč, nebo např. položky 87-89. Takto popsané zboží je jen stěží dohledatelné.

Na základě četných komplikací s nedostatečně označeným zbožím (špatně lepící, resp. odpadávající cedulky a nespojené, resp. rozdělené sety) žádáme prodávající, aby své zboží řádně označili cedulkami dle Návodu pro prodejce a v případě setů jednotlivé kusy každého setu pevně spojili. Organizátor burzy nenese odpovědnost za prodej nedostatečně označeného zboží. Zároveň žádáme prodávající, aby pro označování věcí cedulkami nepoužívali kancelářské svorky. Při jejich odstranění dochází často k poškození věci!

Pokud doma nebudete postrádat nějaké starší (plastové/drátěné) ramínko, budeme rády, pokud věci k pověšení dodáte i s ramínkem.

Rády bychom prodejce upozornily na skutečnost, že vzhledem k narůstajícímu počtu prodávaného zboží a neměnné kapacitě sálu, není již možné přijímat do komise evidentně neprodejné zboží (děravé, poškozené, znečištěné…), nebo jej budeme z prodeje automaticky vyřazovat.

Dále pak žádáme všechny prodávající, aby své tašky, ve kterých nám předávají věci k prodeji, označili viditelně svým číslem prodejce. Neprodané zboží pak dostanete zaručeně zpět ve svých taškách!

Závěrem ještě jedno doporučení  - pro Vaši pohodlnou zpětnou kontrolu ne/prodaného zboží doporučujeme udělat si doma kopii vyplněné Evidenční tabulky. :o)

Veškeré potřebné dokumenty - Evidenční tabulky pdf/excel, Návod pro prodejce a Leták s informacemi jsou přiloženy v mailu, nebo jsou ke stažení na webových stránkách MŠ Formanská.

(Od září 2019 jsou Mateřské školy Vodnická a Formanská jedním subjektem.)

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Za tým burzy  Ilona Šimková a Věra Vondrášková

Plakát:   Jarni-burza-8-3-9-3-

Sledovat nás můžete i na facebooku https://www.facebook.com/BurzaMSVodnicka/

Pro kontakt použijte adresu: burza.ilona@seznam.cz, event. tel. číslo 737 208 481!

!FIRMA

Čajkovského 123