Burza

Srdečně Vás zveme k účasti na jarně/letní burze 2020.

Termín:  ještě bude upřesněn

Příjem zboží bude probíhat stejně, jak tomu bylo v předchozích ročnících v prostorách MŠ Vodnická a sále Domu služeb.  Následný prodej se uskuteční ve společenském sále Domu služeb, výdej pak v sále/v MŠ.

Příjem zboží - MŠ

Prodej zboží – sál

Výdej neprodaného zboží

Neděle

Věnujte prosím pozornost rozšířeným instrukcím:

Všem prodejcům z minulého ročníku burzy nabízíme ponechání pořadového čísla prodejce. Tím Vám usnadníme práci při označování a evidenci zboží, které dáváte opakovaně do komise. Prosíme ale o potvrzení, že se aktuální burzy jako prodávající zúčastníte. Nahlaste své požadované číslo prodejce. Pokud své číslo již nevíte, bude Vám sděleno, nebo přiděleno nové. Platné pořadové číslo je pouze číslo potvrzené! V případě zdvojeného čísla platí číslo toho prodávajícího, který má dané pořadové číslo akceptované organizátorem!

Opět bude letos omezený počet prodejců a celkový počet položek!!!

• Limit je 60 prodejců
  • Maximálně bude přijato do komise 60 kusů položek

Zdůvodnění:

• Registrováno bylo 78 prodávajících.
  • Zboží do prodeje přineslo 73 prodávajících.
  • Rukama nám prošlo 3981 kusů oblečení, bot, sportovních potřeb, hraček atd.

… toto množství bylo nad kapacity prostor a naštěstí nám umožnilo počasí využívat i terasu!

Prosíme nepodceňujte viz. výše, vzhledem k vysokým číslům prodejců je 2 burzy neaktivní číslo prodejce postoupeno někomu jinému…!

Prosíme o řádné vyplnění evidenčních tabulek (k dispozici i v excelu pro elektronické vyplnění).

Jako první číslo uvádějte vždy číslo prodejce, nikoliv číslo prodávané věci! Obrácené pořadí velmi komplikuje zpětné kompletování pro výdej. Na každý řádek zapisujte jednotlivé položky, nikoliv např. x kusů po 30ti Kč, nebo např. položky 87-89. Takto popsané zboží je jen stěží dohledatelné.

Na základě četných komplikací s nedostatečně označeným zbožím (špatně lepící, resp. odpadávající cedulky a nespojené, resp. rozdělené sety) žádáme prodávající, aby své zboží řádně označili cedulkami dle Návodu pro prodejce a v případě setů jednotlivé kusy každého setu pevně spojili. Organizátor burzy nenese odpovědnost za prodej nedostatečně označeného zboží. Zároveň žádáme prodávající, aby pro označování věcí cedulkami nepoužívali kancelářské svorky. Při jejich odstranění dochází často k poškození věci!

Pokud doma nebudete postrádat nějaké starší (plastové/drátěné) ramínko, budeme rády, pokud věci k pověšení dodáte i s ramínkem.

Rády bychom prodejce upozornily na skutečnost, že vzhledem k narůstajícímu počtu prodávaného zboží a neměnné kapacitě sálu, není již možné přijímat do komise evidentně neprodejné zboží (děravé, poškozené, znečištěné…), nebo jej budeme z prodeje automaticky vyřazovat.

Dále pak žádáme všechny prodávající, aby své tašky, ve kterých nám předávají věci k prodeji, označili viditelně svým číslem prodejce. Neprodané zboží pak dostanete zaručeně zpět ve svých taškách!

Závěrem ještě jedno doporučení  - pro Vaši pohodlnou zpětnou kontrolu ne/prodaného zboží doporučujeme udělat si doma kopii vyplněné Evidenční tabulky. :o)

Veškeré potřebné dokumenty - Evidenční tabulky pdf/excel, Návod pro prodejce a Leták s informacemi jsou přiloženy v mailu, nebo jsou ke stažení na webových stránkách MŠ Formanská.

Nově nevyzvednuté věci v daném termínu budou věnoványdo Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 a nejsou tak zpět vymahetelné. Do skladu dětských věcí lze věnovat i neprodané zboží.

(Od září 2019 jsou Mateřské školy Formanská a Vodnická jedním subjektem - Mateřská škola Formanská, příspěvková organizace.)

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Za tým burzy  Ilona Šimková a Věra Vondrášková

Plakát:   Burza_9-2019_letak_bar_2

Sledovat nás můžete i na facebooku https://www.facebook.com/BurzaMSVodnicka/

Pro kontakt použijte adresu: burza.ilona@seznam.cz, event. tel. číslo 737 208 481!

Navod-pro-prodejce_2019

Tabulky_evidence_2019-3_listy-1