Burza

Blíží se podzim a my opět zdravíme všechny příznivce dětské burzy při MŠ Vodnická!

Úvodem bychom Vás rády informovaly, že letošní jarní, v pořadí dvanáctá burza, vynesla školce na další proměny zahrady krásnou částku 11 000 korun českých. Věříme, že podzimní patnáctá burza bude rovněž „šťastná“ :o).

Tímto Vám všem, kteří se burzy vytrvale účastníte a pomáháte tak dobré věci, opakovaně a upřímně děkujeme!

Srdečně Vás zveme k účasti na podzimní/zimní burze 2018.

Termín:  19.10. – 20.10. 2018

Příjem zboží bude probíhat stejně, jak tomu bylo v předchozích ročnících v prostorách MŠ Vodnická. Následný prodej se uskuteční ve společenském sále Domu služeb, výdej pak v sále/v MŠ.

Příjem zboží - MŠ

Středa                  17. 10. 2018 (14-17 h)
Čtvrtek                18. 10. 2018 (8-10 h a 14-17 h)

Prodej zboží – sál

Pátek                    19. 10. 2018 (8-18 h)
Sobota                 20. 10. 2018 (9-12 h)

Výdej neprodaného zboží

Neděle                21.  10. 2018 (17-18 h) sál
Pondělí                22. 10. 2018 (8-10 h) MŠ

V sobotu bude znovu pro Vás všechny, kteří nás navštívíte, k dispozici zahrada MŠ Vodnická. Tak nezapomeňte své ratolesti doma a přijďte…Těšíme se na Vás.

Věnujte prosím pozornost rozšířeným instrukcím:

Všem prodejcům z minulého ročníku burzy nabízíme ponechání pořadového číslaprodejce. Tím Vám usnadníme práci při označování a evidenci zboží, které dáváte opakovaně do komise. Prosíme ale o potvrzení, že se aktuální burzy jako prodávající zúčastníte. Nahlaste své požadované číslo prodejce. Pokud své číslo již nevíte, bude Vám sděleno, nebo přiděleno nové. Platné pořadové číslo je pouze číslo potvrzené! V případě zdvojeného čísla platí číslo toho prodávajícího, který má dané pořadové číslo akceptované organizátorem!

Pro kontakt použijte adresu: burza.ilona@seznam.cz, event. tel. číslo 737 208 481!

Prosíme nepodceňujte viz. výše, vzhledem k vysokým číslům prodejců je 2 burzy neaktivní číslo prodejce postoupeno někomu jinému…!

Prosíme o řádné vyplnění evidenčních tabulek (k dispozici i v excelu pro elektronické vyplnění).

Jako první číslo uvádějte vždy číslo prodejce, nikoliv číslo prodávané věci! Obrácené pořadí velmi komplikuje zpětné kompletování pro výdej. Na každý řádek zapisujte jednotlivé položky, nikoliv např. x kusů po 30ti Kč, nebo např. položky 87-89. Takto popsané zboží je jen stěží dohledatelné.

Na základě četných komplikací s nedostatečně označeným zbožím (špatně lepící, resp. odpadávající cedulky a nespojené, resp. rozdělené sety) žádáme prodávající, aby své zboží řádně označili cedulkami dle Návodu pro prodejce a v případě setů jednotlivé kusy každého setu pevně spojili. Organizátor burzy nenese odpovědnost za prodej nedostatečně označeného zboží. Zároveň žádáme prodávající, aby pro označování věcí cedulkami nepoužívali kancelářské svorky. Při jejich odstranění dochází často k poškození věci!

Pokud doma nebudete postrádat nějaké starší (plastové/drátěné) ramínko, budeme rády, pokud věci k pověšení dodáte i s ramínkem.

Rády bychom prodejce upozornily na skutečnost, že vzhledem k narůstajícímu počtu prodávaného zboží a neměnné kapacitě sálu, není již možné přijímat do komise evidentně neprodejné zboží (děravé, poškozené, znečištěné…), nebo jej budeme z prodeje automaticky vyřazovat.

Dále pak žádáme všechny prodávající, aby své tašky, ve kterých nám předávají věci k prodeji, označili viditelně svým číslem prodejce. Neprodané zboží pak dostanete zaručeně zpět ve svých taškách!

Závěrem ještě jedno doporučení  - pro Vaši pohodlnou zpětnou kontrolu ne/prodaného zboží doporučujeme udělat si doma kopii vyplněné Evidenční tabulky. :o)

Veškeré potřebné dokumenty - Evidenční tabulky pdf/excel, Návod pro prodejce a Leták s informacemi jsou přiloženy v mailu, nebo jsou ke stažení na webových stránkách MŠ Formanská. (Od září 2018 jsou školka Vodnická a Formanská jedním subjektem.)

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Za tým burzy

Ilona Šimková a Eva Vlková