Burza

BURZA podzimního a zimního dětského oblečení a vybavení

Dobrý den,

opět zdravíme všechny příznivce dětské burzy ve Vodnické při MŠ Formanská!

Úvodem bychom Vás rády informovaly, že letošní letně/podzimní, v pořadí osmnáctá burza, vynesla školce na zútulnění tříd a zahrady částku 19 400 korun českých. Věci na zakoupení teprve čekají, neboť náhradní termín byl chvilku před prázdninami. Věříme, že podzimně/zimní 19. burza bude rovněž tak úspěšná! Tuto burzu se zaměříme na pomůcky pro rozvoj dětí.

Na podzimně/zimní burzu rádi přivítáme nové posily pro organizaci burzy …pokud se k nám přidáte, budete mít výhodnější podmínky oproti ostatním prodejcům. Ozvěte se a můžeme detailně probrat, co obnáší organizace a jaké výhody přináší.

Tímto Vám všem, kteří se burzy vytrvale účastníte a pomáháte tak dobré věci, opakovaně a upřímně děkujeme!

Srdečně Vás zveme k účasti na podzimně/zimní burze 2020.

Termín:  2. - 3. 10. 2020

Příjem zboží bude probíhat pouze v sále Domu služeb.

Následný prodej se uskuteční ve společenském sále Domu služeb, výdej pak opět jen v sále Domu služeb.

Příjem zboží

Čtvrtek                1. 10. 2020 (8-10 h a 14-17 h v sále Domu služeb)

Prodej zboží – sál Domu Služeb

Pátek                   2. 10. 2020 (8-18 h)

Sobota                 3. 10. 2020 (9-12 h)

Výdej neprodaného zboží

Neděle                 4. 10. 2020 (16-18 h v sále Domu služeb)

Podmínky burzy:

ü Do prodeje přijímáme dětské oblečení pro nejmenší, školkové, ale i pro školní děti, boty, hračky, sportovní potřeby a vybavení se zaměřením na podzim a zimu, autosedačky a kočárky (po předchozí dohodě).

ü Veškeré zboží musí být čisté a neponičené, organizátor si vyhrazuje právo na odmítnutí věci v případě předpokladu neprodejnosti dané věci či překročení kapacity.

ü Za každý vystavený kus si organizátor účtuje 2 Kč jako manipulační poplatek (za objemné věci se účtuje 20 Kč).

ü Organizátor si účtuje provizi 20 % z prodeje. Poplatky i provize budou plně využity k podpoře rozvoje dětí v MŠ.

ü Nevyzvednuté věci v daném termínu budou věnovány do Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 a nejsou tak zpět vymahatelné. Do Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 lze věnovat i neprodané zboží.

Věnujte prosím pozornost rozšířeným instrukcím přidělení prodejního čísla a označení věcí:

Všem prodejcům z minulého ročníku burzy nabízíme ponechání čísla prodejce. Tím Vám usnadníme práci při označování a evidenci zboží, které dáváte opakovaně do komise. Prosíme o potvrzení, že se aktuální burzy jako prodávající zúčastníte! Nahlaste své číslo prodejce. Pokud své číslo již nevíte, bude Vám sděleno, nebo přiděleno nové. Platné pořadové číslo je pouze číslo potvrzené! V případě zdvojeného čísla platí číslo toho prodávajícího, který má dané pořadové číslo akceptované organizátorem!

Prosíme, nepodceňujte potvrzení prodejního čísla co nejdříve, vzhledem k vysokému množství zájemců z řad prodejců je 2 burzy neaktivní číslo prodejce postoupeno dalšímu prodejci!

Pro kontakt použijte adresuburza.ilona@seznam.cz, event. tel. číslo 737 208 481.

Sledovat nás můžete i na facebooku:

@BurzaVeVodnickeMSFormanska

Opět bude omezený počet prodejců a celkový počet položek!!!

• Limit je 60 prodejců
  • Maximálně bude přijato do komise 60 kusů položek

Prosíme o řádné vyplnění evidenčních tabulek (k dispozici i v excelu pro elektronické vyplnění).

Jako první číslo uvádějte vždy číslo prodejce, nikoliv číslo prodávané věci! Obrácené pořadí velmi komplikuje zpětné kompletování pro výdej. Na každý řádek zapisujte jednotlivé položky, nikoliv např. x kusů po 30ti Kč, nebo např. položky 87-89. Takto popsané zboží je jen stěží dohledatelné.

Na základě četných komplikací s nedostatečně označeným zbožím (špatně lepící, resp. odpadávající cedulky a nespojené, resp. rozdělené sety) žádáme prodávající, aby své zboží řádně označili cedulkami dle Návodu pro prodejce a v případě setů jednotlivé kusy každého setu pevně spojili. Organizátor burzy nenese odpovědnost za prodej nedostatečně označeného zboží. Zároveň žádáme prodávající, aby pro označování věcí cedulkami raději nepoužívali kancelářské svorky. Při jejich odstranění dochází často k poškození věci!

Rády bychom prodejce upozornily na skutečnost, že vzhledem k narůstajícímu počtu prodávaného zboží a neměnné kapacitě sálu, není již možné přijímat do komise evidentně neprodejné zboží (děravé, poškozené, znečištěné…), nebo jej budeme z prodeje automaticky vyřazovat.

Dále pak žádáme všechny prodávající, aby své tašky, ve kterých nám předávají věci k prodeji, označili viditelně svým číslem prodejce. Neprodané zboží pak dostanete zaručeně zpět ve svých taškách!

Závěrem ještě jedno doporučení  - pro Vaši pohodlnou zpětnou kontrolu neprodaného/prodaného zboží doporučujeme udělat si doma kopii vyplněné Evidenční tabulky. (Případně lze udělat fotku tabulky při vracení zboží.)

NOVĚ nevyzvednuté věci v daném termínu budou věnovány do Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 a nejsou tak zpět vymahatelné. Do Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 lze věnovat i neprodané zboží.

Veškeré potřebné dokumenty - Evidenční tabulky pdf/excel, Návod pro prodejce a Leták s informacemi jsou přiloženy v e-mailu, nebo jsou ke stažení na webových stránkách MŠ Formanská.

(Od září 2018 jsou školka Vodnická a Formanská jedním subjektem!)

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Za tým burzy

Ilona Šimková a Věra Vondrášková