Burza

Jarní burza se neuskuteční v plánovaném termínu.

Srdečně Vás zveme k účasti na jarně/letní burze 2020.

Dobrý den

blí,ží se jaro a my opět zdravíme všechny příznivce dětské burzy ve Vodnické při MŠ Formanská!

Úvodem bychom Vás rády informovaly, že letošní podzimní, v pořadí sedmnáctá burza, vynesla školce na pomůcky pro rozvoj dětí částku 19 500 korun českých. Zakoupila se stavebnice DUPLO pro všechny 4 třídy. Děti dostaly DUPLO pod vánoční stromeček. Věříme, že jarní 18. burza bude rovněž tak úspěšná! Tuto burzu se zaměříme na zútulnění tříd v mateřské školce a zahrady.

Na jarně/letní burzu rádi přivítáme nové posily pro organizaci burzy …pokud se k nám přidáte, budete mít výhodnější podmínky oproti ostatním prodejcům. Ozvěte se a můžeme detailně probrat, co obnáší organizace a jaké výhody přináší.

Tímto Vám všem, kteří se burzy vytrvale účastníte a pomáháte tak dobré věci, opakovaně a upřímně děkujeme!

Termín:  3.-4.4.2020

Příjem zboží bude probíhat stejně, jak tomu bylo v předchozích ročnících v prostorách MŠ Vodnická a sále Domu služeb.  Následný prodej se uskuteční ve společenském sále Domu služeb, výdej pak v sále/v MŠ.

Příjem zboží - MŠ

Středa       1.4.2020 (14-17 h v MŠ)

Čtvrtek      2.4.2020 (8-10 h a 14-17 h v sále Domu služeb)

Prodej zboží – sál

Pátek     3.4.2020 (8-18 h)

Sobota    4.4.2020 (9-12 h)

Výdej neprodaného zboží

Neděle   5.4.2020 (17-18 h v sále Domu služeb)

Pondělí   6.4.2020 (8-9 h v MŠ)

Podmínky burzy:

• Do prodeje přijímáme dětské oblečení pro nejmenší, školkové, ale i pro školní děti - boty, hračky, sportovní potřeby a vybavení (kola, koloběžky, tříkolky, odrážedla, auta, brusle,…), kočárky (po předchozí dohodě).
  • Veškeré zboží musí být čisté a neponičené, organizátor si vyhrazuje právo na odmítnutí věci v případě předpokladu neprodejnosti dané věci či překročení kapacity.
  • Organizátor si účtuje provizi 20 % z prodeje, která bude plně využita k podpoře MŠ.
  • Za každý vystavený kus si organizátor účtuje 2 Kč jako manipulační poplatek (za kočárky se účtuje 20 Kč).
  • Nevyzvednuté věci v daném termínu budou věnovány charitě a nejsou tak zpět vymahatelné.

Věnujte prosím pozornost rozšířeným instrukcím přidělení prodejního čísla a označení věcí:

Všem prodejcům z minulého ročníku burzy nabízíme ponechání čísla prodejce. Tím Vám usnadníme práci při označování a evidenci zboží, které dáváte opakovaně do komise. Prosíme o potvrzení, že se aktuální burzy jako prodávající zúčastníte! Nahlaste své číslo prodejce. Pokud své číslo již nevíte, bude Vám sděleno, nebo přiděleno nové. Platné pořadové číslo je pouze číslo potvrzené! V případě zdvojeného čísla platí číslo toho prodávajícího, který má dané pořadové číslo akceptované organizátorem!

Prosíme, nepodceňujte potvrzení prodejního čísla co nejdříve, vzhledem k vysokým číslům prodejců je 2 burzy neaktivní číslo prodejce postoupeno dalšímu prodejci!

Pro kontakt použijte adresuburza.ilona@seznam.cz, event. tel. číslo 737 208 481.

Sledovat nás můžete i na facebooku:

@BurzaVeVodnickeMSFormanska

Opět bude omezený počet prodejců a celkový počet položek!!!

•   Limit je 60 prodejců
  •  Maximálně bude přijato do komise 60 kusů položek

Zavedení limitu přineslo zvýšení průměrné % úspěšnosti prodeje:

Celkový   počet položek

Počet prodaných   položek

Průměrná %   úspěšnost prodeje

podzim 2018

3981

1093

27

jaro 2019

2739

1008

40

podzim 2019

2627

1052

41

Tzn. prodávající donesou méně položek, ale více jich prodají. Pro nakupující to znamená, že je o trochu méně položek, ale hezčích věcí a lze si je lépe prohlédnout.

Prosíme o řádné vyplnění evidenčních tabulek (k dispozici i v excelu pro elektronické vyplnění).

Jako první číslo uvádějte vždy číslo prodejce, nikoliv číslo prodávané věci! Obrácené pořadí velmi komplikuje zpětné kompletování pro výdej. Na každý řádek zapisujte jednotlivé položky, nikoliv např. x kusů po 30ti Kč, nebo např. položky 87-89. Takto popsané zboží je jen stěží dohledatelné.

Na základě četných komplikací s nedostatečně označeným zbožím (špatně lepící, resp. odpadávající cedulky a nespojené, resp. rozdělené sety) žádáme prodávající, aby své zboží řádně označili cedulkami dle Návodu pro prodejce a v případě setů jednotlivé kusy každého setu pevně spojili. Organizátor burzy nenese odpovědnost za prodej nedostatečně označeného zboží. Zároveň žádáme prodávající, aby pro označování věcí cedulkami raději nepoužívali kancelářské svorky. Při jejich odstranění dochází často k poškození věci!

Pokud doma nebudete postrádat nějaké starší (plastové/drátěné) ramínko, budeme rády, pokud věci k pověšení dodáte i s ramínkem.

Rády bychom prodejce upozornily na skutečnost, že vzhledem k narůstajícímu počtu prodávaného zboží a neměnné kapacitě sálu, není již možné přijímat do komise evidentně neprodejné zboží (děravé, poškozené, znečištěné…), nebo jej budeme z prodeje automaticky vyřazovat.

Dále pak žádáme všechny prodávající, aby své tašky, ve kterých nám předávají věci k prodeji, označili viditelně svým číslem prodejce. Neprodané zboží pak dostanete zaručeně zpět ve svých taškách!

Závěrem ještě jedno doporučení  - pro Vaši pohodlnou zpětnou kontrolu neprodaného/prodaného zboží doporučujeme udělat si doma kopii vyplněné Evidenční tabulky. (Případně lze udělat fotku tabulky při vracení zboží.)

NOVĚ nevyzvednuté věci v daném termínu budou věnovány do Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 a nejsou tak zpět vymahatelné. Do Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11 lze věnovat i neprodané zboží.

Veškeré potřebné dokumenty - Evidenční tabulky pdf/excel, Návod pro prodejce a Leták s informacemi jsou přiloženy v mailu, nebo jsou ke stažení na webových stránkách MŠ Formanská.

(Od září 2018 jsou školka Vodnická a Formanská jedním subjektem.)

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Za tým burzy

Ilona Šimková a Věra Vondrášková