Zápis do MŠ

 

Mateřská škola Formanská, příspěvková organizace 

Na Vojtěšce 188, Praha 4, 149 00

detašované pracoviště: Vodnická 530/42, Praha 4, 149 00

 

 Informace k zápisu do MŠ na školní rok 2021/22

Dokumenty k zápisu naleznete v sekci DOKUMENTY.

Opět se přiblížila doba zápisu do mateřských škol. Následují informace Vás seznámí s podmínkami zápisu do „mateřinky“ v MČ Praha – Újezd u Průhonic na školní rok 2020/21. Pro děti, které v tomto školním roce dosáhnou šestého roku věku je předškolní vzdělávání povinné.

 

Zápis do Mateřské školy Formanská, příspěvková organizace na školní rok 2021/2022:

Zápis proběhne od 3.5. 2021

1.   Přesné informace o časech a umístění zápisu dle našich dvou budov naleznete v dohledné době zde.

2. 

V tyto dny budou přijímány Žádosti o přijetí a další dokumenty, včetně kopie rodného listu dítěte v budově Mateřské školy Formanská v ulici Na Vojtěšce. Nerozhoduje rychlost a pořadí přijímaných žádostí, viz kritéria, bude třeba dodržovat rozestupy a mít předepsané respirátory. Zápis v letošním školním roce probíhá bez dětí.

Ve výjimečných případech, kdy se v tomto týdnu nebudete moci dostavit se žádostí, můžete poslat dokumenty do datové schránky školy, viz kontakty, nebo s elektronickým podpisem i do mailové schránky ředitelství, viz kontakty.

Prosím při jakýchkoliv nejasnostech kontaktujte ředitelku školy telefonicky, ať předejdeme nepřesnostem ve správním řízení. Děkuji všem za pochopení.

Z dokumentů je třeba k zápisu doložit kopii rodného listu dítěte.

Kdo byl u zápisu do MŠ s dítětem již v loňském roce, nemusí obnovovat evidenční list a razítko od lékaře. V MŠ již je tento dokument z loňska uložen.

Kdo potřebuje razítko pediatra získat, kontaktujte prosím pediatry svých dětí telefonicky a dojednejte s nimi setkání předem. Děkuji za pochopení.

Těším se na setkání s Vašimi dětmi i s Vámi.

Bc. Jitka Svátková

Ředitelka MŠ Formanská

Novinky

Kontaktujte nás